Dalin rezultatet e para për Kamenicë

Kandidati i Vetëvendosjes për Kamenicën, Qëndron Kastrati, ka shkrue në Facebook se ka marrë besimin e qytetarëve të kësaj komune.

Kastrati kishte garue kundrejt kandidatit të LDK’s, Shaip Surdulli.

Postimi i Qëndron Kastratit:

“Ju faleminderit të gjithë qytetarëve që na e dhanë besimin! Do të jemi bashkë për katër vite.

Urime Dardanë!

Sonte fillojnë katër vitet e barazisë, zhvillimit, respektit ndaj qytetarit, dhe llogaridhënies.

Shperndaje në: