Mos i huqni, këto janë veshjet e ‘çmenduna’ të Bleonës (foto +18)

Bleona Qerreti nuk ka ma tutë me qenë vulgare.

Ajo nuk tembet përpara asgjaje për me tërheq vëmendjen rreth vetes dhe këtë e ka tregue edhe në “American Music Award 2017” e cila asht ngjarja ma e madhe e muzikës Amerikane, ku artistët vlerësohen me çmime për punën e tyne, por nji randësi të veçantë i kushtohet asaj çka ata kanë vesh.

Simbas faqes online Anabel.al Bleona asht prapë në listat e të veshunave a keq në çmimet AMA, falë veshjes të Laurel De Witt.

 

Shperndaje në: