Kur Donald Trump e puthte në buzë seksbombën shqiptare…(foto+16)

Duket se Trump ka pasë raport të shkëlqyem kur bahet fjalë për modelet shqiptare që jetojnë dhe punojnë në Amerikë.

Falë agjencisë së tij të modeleve dhe organizimit të spektakleve të bukurisë, bukuroshet shqiptare përtej Atlantikut shpeshherë janë pa nën shoqninë e tij.

Por, pa dyshim, raporti ma epik asht ai me Angela Martinin.

Trumpi i njoftun për nji sjellje aspak me ju komplimentue karshi femnave, me shkodranen kishte kalue në nji raport përtej përshëndetjes.

Në disa foto që qarkullojnë ende në arkiva të ndryshme në internet, ai shihet derisa duket sikur shkëmben puthje në buzë me Angelan.

Megjithatë, kjo ishte demantue nga vetë shkodranja, e cila mandej kishte publikue videon e plotë, ku shihet derisa shkëmben puthje në faqe e jo në buzë me tashma presidentin amerikan, Trump./Mapo

Shperndaje në: