E zbulon edhe Rita, a i ka ngri edhe ajo votë si Bleona (foto)

rita ora

Kangëtarja kosovare, Rita Ora, ka zbulue se ka ngri vezoret e saj.

Rita në emisionin Sunrise të Mërkurën foli për dëshirën e saj me krijue familje.

“Unë do të bajë së shpejti 27 vjet, kur kam mendue për këtë moshë në të 20’tat e mia të hershme, kam menduar edhe për fëmi”, tha ajo.

“Unë gjithmonë kam dasht nji familje të madhe dhe nji mjek më ka sugjerue ngrimjen e vove pak kohë ma parë”, ka thanë kangëtarja ndër të tjera.

 

Shperndaje në: