Pamje +16, modelet kajnë mbasi detyrohen m’u deshë për…(kujdes pamjet, video)

Kanë mbet vetëm pak ditë nga kompeticioni Austria’s Next Top Model.

Megjithatë në këtë garë, femnat janë ballafaque me disa nga sfidat ma të vështira, ku si garuese për me qenë pjesë e ‘Next Top Model’, atyne u asht dasht me pozue komplet të zhveshne.

Garueset të cilët po luftojnë njana-tjetrën për me fitue nji kontratë të modelimit, kishin vetëm 15 minuta kohë për me shkrep fotografinë e tyne në pozicionin e duhun madje kur ato ishin komplet të zhveshuna.

 Modelet duhej me patjetër m’u shoqnue për pozim edhe nga nji partner i tyne mashkull.

Disa nga këto sfida, shkruen Daily Mail, që disa garuese nuk patën mundësi me kalue, ato u ballafaquen me shumë presion dhe madje nuk ndalonin tue kajt.

 

Shperndaje në: