Zyrtarja e Pentagonit në takim me Kryeministrin Haradinaj (video)

Ramush Haradinaj

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj asht tue zhvillue nji takim me ndihmës-sekretaren e Departamentit të Mbrojtjes së SHBA’ve, Laura Cooper.

 

Cooper gjatë ditës së sotme ka zhvillue nji takim edhe me Ministrin e FSK’s, Rrustem Berisha ku edhe ka deklarue se ndihet e kënaqun kur dëgjon edhe vet për arritjet dhe sukseset e FSK’s.

 

 

 

Shperndaje në: