Kangëtarja pozon cullak e mbulueme veç me gjethe, po çka ish ba me fry era! (foto +18)

Pothuejse ka nji vit që ajo nuk ka lansue ndonji kangë të re për të gjithë fansat e saj.

Megjithatë, ajo vazhdon me qenë ndër kangëtaret ma të përfoluna në mediet rozë.

Bahet fjalë për kangëtaren Shkenda Dubova, e cila asht shumë e komentueme për linjat e saj bombastike, dhe të cilat nuk heziton me i shfaqë para të gjithë ndjekësve të saj.

Vetëm pak minuta ma parë kangëtarja seksi në llogarinë e saj në Instagram publikoi nji fotografi, ku shihet tue pozue lakuriq në rrugë.

Pjesët intime Shkenda i ka mbulue me gjethe, rreth të cilave pyet se po të kishte fry era, çfarë do të bahej? “Na ishte një her… ????????? Me pas fry ERA qka ish bo”, kishte shkrue Shkenda.

Për pak minuta kjo fotografi e Shkendës mori pëlqime të shumta e fansat e saj nuk kaluen pa komentue.

Por, kjo nuk asht hera e parë që Shkenda provokon me poza të nxeta fansat e saj.

 

 

Shperndaje në: