Kjo asht pasunia e kryeministrit Edi Rama (Dokument)

rama-linda

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë deklaru pasuninë e tyne në ILDKPKI.

Çifti asht bashkëpronar i villës në Surrel, e cila kap vlerën e 400 milionë lekëve të vjetra.

Raportohet se Rama zotnon nji banesë 59 metër katrorë në nji objekt para fabrikave dhe ka trashëgue nji studio nga baba i tij.

Nga shitja e pikturave të tij dhe nga libri “Kurban” ai ka fitue 26 mijë dollarë./albeu/

 

1-pasunia

2-pasunia

 

 

3-pasunia

 

4-pasunia

 

5-pasunai

 

6-pasunia

 

7-pasunai

8-pasunia

Shperndaje në: