X-Men: Apocalypse – del ne kinema me 27 Maj

Regjisori Bryan Singer sjell X-Men Apocalypse me fuqi te mahnitshme te shume mutanteve qe bahen te pavdekshem dhe te pamposhtun.  Ne rolet kryesore me Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, James McAvoy, ky film tregon fatin e njerezimit deri ne shkaterrim.

 

Shperndaje në: