Me foto prej kreveti, krejt cullak i falënderon 6 milionë fansa Demi Rose (kujdes pamjet, +18)

Demi Rose ka arritë 6 milonë ndjekës në Instagram dhe ka zgjedh me festue këtë arritje ashtu siç di ajo.

E shtrime në nji krevet tanësisht e zheshun, ylli i rrjeteve sociale ka çmend fansat e saj.

22-vjeçarja nuk i ka lanë vend aspak imagjiatës, ndërsa reflektimi i pasqyrës ekspozoi të pasmet e saj bombastike.

Bukuroshja ka postue foton në Instagram tue falenderue fansat për mbështetjen:

“6 milionë ndjekës? Faleminderit për të gjitha dashnitë tueja, ju vlerësoj të gjithëve.”

 

 

Shperndaje në: