Shqiptari Belushi dhe italianja Bellucci ne Twin Peaks

Sezoni i ri i kult-serialit Twin Peaks mendohet me fillue vitin e ardhshem. Keto episode te reja na vijne mbas 25 vjete prejse u lansue ky serial dhe fitoi menjihere statusin e kultit.

Asht ba e ditun se ne mesin e shume emnave te famshem te aktoreve asht edhe shqiptari Jim Belushi dhe bukuroshja italiane Monica Bellucci.

jim-belushi-getty

Lista e plote me emnat e aktoreve i ka 217 numra.

SSS Cast List (3).xlsx

Shperndaje në: