Ups, modelja shqiptare ne momente +18 me miliarderin rumun (foto)

Pak ditë ma parë modelja Angela Martini dhe i dashtuni i saj i dhanë fund beqarisë tue u martue befasisht në Las Vegas.

Modelja e njoftun, bani të ditun se kunorëzoi dashninë e saj me martesë, me miliarderin rumun, Dragos Savulscu.

Bukuroshja shqiptare dhe Dragos kanë tregue edhe nji herë se sa të lumtun dhe të dashuruem janë.

Angela ka publikue disa fotografi së fundmi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet në disa çaste mjaft intime me bashkëshortin e saj, Dragosin.

 

 

Shperndaje në: