Klaudia ‘godet’ persëri, mbas fotove provokuese vjen me stil te ri (foto +18)

Që mbas ndamjes nga ish-bashkëshorti i saj, koreografi Albi Nako, balerina Klaudia Pepa nuk i pshton vëmendjes së mediave rozë.

Pepa, e cila prej kohësh jeton në Itali, ku ka dhe nji shkollë baleti, asht prezente pothuejse çdo ditë në lajmet e show-bizit shqiptar, kjo dhe për shkak të guximit të saj për me provokue.

Së fundmi Klaudia ka tërheq vëmendje me nji ndryshim të theksuem në llook.

Në nji foto të postueme në rrjetet sociale, Pepa shihet përkrah së motrës me nji model të ri flokësh.

Ajo ka zgjedh me pre balluket, tue ndryshue tanësisht pamjen.

Balluket volumnoze i japin tjetër pamje 25-vjeçares, ndërkohë që ajo nuk ka tregue plotësisht nëse ka ndryshue edhe pjesën tjetër të flokëve.

 

Shperndaje në: