Angela ngre temperaturat me këtë foto të fundit, zbulon … (+18)

angela

Modelja Angela Martini kishte vendos që pikërisht në fundvit me i jep fund beqarisë.

Ajo u martue me Dragos Savulescu dhe solli disa imazhe provokuese nga ceremonia  e martesës.

Angela vazhdoi edhe mbas dasmës me publikue fotografi “të nxeta” në rrjete sociale, në të cilat vjen me të mbrendshme.

E nji të tillë e publikoi së fundi në Instagramin e saj, në të cilën përveç se duket provokuese, Angela ishte gati me zbulue ma shumë seç duhet.

Nëse ndalesh dhe shikon me vëmendje fotografinë, modelja gati kishte zbulue organin gjenital.

 

Image

Shperndaje në: