Haradinaj e ka nji përgjigje për paralajmërimin e LDK’s për rrximin e Qeverisë (video)

Kryeministri Ramush Haradinaj tue fole per paralajmerimet e LDK’s dhe Vetevendosjes per mocion te rrximit te Qeverise ne pranvere.

Ai ka thane se kjo asht e zakonshem, por ata skane arsye, tue thane se ai po punon shume gjate ketyne diteve.

Per ma shume shihne emisionin e plote.

 

Shperndaje në: