Çka deshi me ba ky njeri me bombë n’Amerikë!

panda-njeri

Ky asht momenti kur nji snajperist i policisë ka qellue nji njeri të veshun me nji kostum të pandës, i cili pretendonte të ketë nji “bombë” ngjitun në gjoksin e tij.

Policët në SHBA kanë thanë se ai asht ende gjallë, por gjendja e tij aktualisht asht e panjohun, shkruen The Sun.

Njeriu, emni i të cilit nuk asht ba i ditun, kishte hy në zyrat e stacionit televiziv FOX 45 në Baltimore, Maryland, tue ec deri pranë nji roje të sigurisë dhe ka kerkue nga shefat pamje të filmueme nga naltë ose ai do të shpërthente bombën të cilën e kishte të vendosun në gjoks.

 

2-panda

 

 

 

Shperndaje në: