18-vjeçarja nxjerr në shitje virgjëninë për 1 milion euro, arsyeja ka me ju çuditë (foto +18)

Nji adoleshente ka nxjerrë në ankand virgjëninë e saj në përpjekje me fitue mjaftueshëm para sa me pague studimet, shkruen ‘Daily Mail’.

482bf83b00000578-5273035-image-m-41-1516064701117_1516113162-6428678

18-vjeçarja, shpreson me fitue mjaftueshëm sa për me studiue në Universitetin e Kembrixhit dhe pretendon që ka marrë nji ofertë prej 890,000 dollarëve.

Nicole gjithashtu shpreson që me anë të këtyne parave të zhvendoset në Mbretninë e Bashkueme, me ju ble prindëve të saj nji shtëpi dhe me i ndihmue me pare motrës së saj.

Ajo tha për ‘The Sun’ që në moshën 16 vjeçare kishte vendos që virgjënia e saj asht e çmueme.

“Kam kërkuar një arsimim të mirë, kështu që fillova të shikoj në internet për ndonjë mënyrë për të financuar studimet e mia dhe kam hasur në një seri reklamash ankandi dhe kam gjetur se ka vajza që kishin shitur veten për 3.1 milion kështu që vendosa të bëja të njëjtën gjë kur të mbushja 18 vjet”,- tha ajo.

Ajo frigësohet se prindët e saj munden me mësue për këtë ankand sepse nji gja e tillë simbas Nicoles kishte me i shkatërrue ata.

Nji modele tjetër, në Nandor të vitit ta kaluem pretendon që ka shitë virgjëninë e saj 2.2 milionë funta.

 

Shperndaje në: