Modelja amerikane, ylli ma i ri i Instagramit e cila ju len pa koment! (foto +18)

Modelja amerikane, Bri Teresi asht nji nga yjet ma të ri të Instagramit, teksa gjatë vitit 2017 arriti me shtue rreth 400 mijë fansa.

12-1

23-vjeçarja nga Kalifornia vazhdon me shpërnda foto nga ma joshëset dhe ma provokueset në llogarinë e saj, tue ndez fantazinë e fansave.

Të njajtën gja, Bri ka ba edhe në këto ditë të ftofta Kallnori, tue ‘ngrit temperaturat’, të paktën në Instagramin e saj.

Fama e shpejtë që ka marrë nga rrjetet sociale, i ka shërby modeles seksi, me sigurue nji sërë kontratash fitimprumëse me disa kompani mode në SHBA.

 

 

 

Shperndaje në: