Ky deputet zbulon diçka befasuese për votimet në VV (foto)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thanë se dalja në zgjedhjet për kryetar të kësaj lëvizje asht ma e madhja ndonjiherë.

“Nga vizitat që jam duke bërë gjithandej nëpër vendvotime dhe nga informatat që po më vijnë nga qendrat e LVV, nga shifrat e daljeve në votime deri më tani është tejkaluar cilido votim i brendshëm në lëvizje.

Reformës së shumëkërkuar organizative po i hapet rruga”, ka shtue ai në Facebook.

 

Shperndaje në: