Champions League, sonte vjen ndeshja e madhe (foto)

Sonte luhen dy ndeshjet tjera të Champions Leagues.

Pa dyshim që, krejt vëmendja do të përqendrohet në “Santiago Bernabeu”, në përballjen ndërmjet Real Madrid dhe Paris Saint Germain.

Në duelin tjetër, Porto luen kundër Liverpool./Rrokum.TV

Shperndaje në: