Luan Krasniqi me rrëfime si asnjiherë ma parë në Rrokum (video)

Agim Kasapolli ne emisionin ‘Rrokum Sport’, e ka te ftuem kampionin e madh shqiptar ne boks, Luan Krasniqin.

Krasniqi flet per karrieren e tij dhe pritjet e tij per boksin e Kosoves.

Emisioni i plote transmetohet ne TV RROKUM, të Premten në 22:30./Rrokum.TV

 

Shperndaje në: