Rikthehet Champions League, sonte luhet ndeshja e zjarrtë

Champions League

Sot në mbramje rikthehen emocionet në Champions League.

Super ndeshja e ditës luhet në “Stamford Bridge”, ndërmjet Chelsea’s dhe Barcelona’s, nji duel që pritet me qenë i tensionuem, për shkak të historisë së këtyne përballjeve.

Ndërsa, në krahun tjetër, Bayern Munchen ka me e pritë në “Allianz Arena” ekipin turk, Besiktas.

Shperndaje në: