Uouuu! Modelia topless tërbon dhe ‘shqyen’ brekët… fotot kanë me jau ‘heq trunin’, sigurohuni ta keni gruen larg (foto +18)

Modelja amerikane, Samantha Hoopes, asht shfaqë shumë seksi me bikini në numrin ma të ri të revistës “Sports Illustrated Swimsuit”.

Të Martën e kalueme asht publikue numri ma i ri i revistës së njoftun të teshave të lamjes.

Shperndaje në: