I doli gjoksi komplet jashtë, fotot e patinatores po dhezin rrjetet sociale (foto +18)

Nji incident i pakandshëm i ka ndodh patinatores Gabriella Papadakis gjatë performancës së saj në Lojnat olimpike të Pyeongchang 2018.

Ajo ishte tue vallëzue bashkë me partnerin e saj mbi akull në momentin kur kostumi që kishte vesh i ka zbulue asaj njanin gji.

Kjo nuk asht lanë pa u kap nga kamerat dhe aparatët e shumtë.

Fotot e saj po bajnë xhiron në të gjithë botën tue e vnue shumë në siklet patinatoren, e cila ishte stërvit shumë për këtë pjesëmarrje.

Ajo e përshkroi këtë incident si makthin ma të keq të saj:

“Kostumi im u hap”, ka thanë ajo.

 

 

Shperndaje në: