Keni m’u befasue çka ka ba nji fermer indian me këtë poster të pornostares (foto +18)

Nji fermer indian ka gjetë nji zgjidhje të re për me mbrojtë të mbjellat e tij nga fqinjët xhelozë dhe nga hajnat.

Chenchu Reddy ka vendos posterin e nji ylli pornografik pranë arës së tij në Andhra Pradesh, Indi, për me shmang ‘synin e keq’.

Posteri i madh tregon ish-aktoren erotike Sunny Leone veshun me bikini të kuqe dhe tue kesh para kameras.

Reddy spjegon se fushat e tij me perime kanë tërheq vëmendjen e padëshirueme të njerëzve të fshatit.

“Këtë vit kam të mbjella të mira në 10 hektarë,”– tha Reddy për Hindustan Times.

“Kjo ka tërheq vëmendjen e panevojshme të fshatarëve dhe kalimtarëve. Për me largue synin e keq mendova të vendosja posterin e Sunny Leone disa ditë ma parë”.

 

 

 

Shperndaje në: