Kjo ka me ju shokue: Për kend mendojnë gratë kur bajnë seks!? (kujdes, foto +18)

Ndërkohë që bajnë seks, thuejse gjysa e femnave mendojnë për dikend tjetër, që nuk asht partneri dhe në shumicën e rasteve asht nji koleg.

Nji sondazh i fundit ka tregue se 46 përqind e grave dhe 42 përqind e burrave fantazojnë për dikend tjetër, ndërkohë që bajnë seks.

Por, për mashkujt duhet me qenë e randë që gratë nuk andrrojnë për naj aktor Hollywoodi, por për kolegun.

Zakonisht besohej se mashkujt andrrojnë për kolegen seksi te zyra.

Studimi asht krye për llogari të kompanisë së lodrave të seksit Lovehoney.

Studimi zbuloi se këto fantazi najherë kthehen në realitet, me 8 përqind të grave dhe 2 përqind të burrave që pranojnë se kanë ba seks me shefin/shefen.

Shperndaje në: