Arrestohen dy prostituta në Gjakovë

Policia e Kosovës ka arrestue në Gjakovë dy femna dhe nji mashkull, mbasi janë marrë me prostitucion.

Rasti ka ndodhë mbramë në orën 19.30, njofton sot Policia e Kosovës.

Si prova materiale janë konfiskue tre telefona. Me vendim të Prokurorit, dy të dyshuemet janë dërgue në mbajtje, ndërsa dyshuemi i tretë asht lirue në procedurë të rregullt.

Shperndaje në: