Derisa ishte n’darkë me familjen, diçka e tmerrshme i ndodhi Coutinho’s (foto)

Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos, futbollistit brazialian që në merakton e Kallnorit iu bashkue Barcelonës nga radhët e Liverpoolit.

Meqenëse nuk mujti me luejt në Champions League (këtë sezon asht aktivizue me Liverpoolin), Coutinho nuk ka udhëtue në Londër për ndeshjen kundër Chelseat, kështu që kishte vendosë të kalonte kohë me familjen e tij.

Hajnat kanë shfrytëzue rastin që futbollisti i Barcelonës nuk ndodhej në shtëpi, për të hy dhe grabitë. Simbas “Diario Sport”, Philippe Coutinho kishte dalë për darkë me familjen dhe ishin kthye në shtëpi mbas mesnate.

Sapo ka konstsatue vjedhjen e banesës ka lajmërue policinë, por nuk japen detaje për damet që kanë shkaktue hajnat.

Shperndaje në: