Melania Trump ka me ju lanë pa fjalë me daljen e saj të fundit

Melania Trump i ka lanë krejt pa fjalë me daljen e saj të fundit.

Teksa po hipte në nji avion presidencial së bashku me familjen e saj, Zoja e Parë e SHBA’ve asht kap nga fotografi, në nji pozicion aspak të parehatshëm për të.

Ndoshta jemi mësue me pa me veshje elegante, po kësaj here Melania ka qenë e gjitha në të zeza dhe me veshje sportive.

Ajo mbante veshun stilet e këpucëve të kambëve të Dior, shumë ndryshe me stilin e zakonshëm.

Çizmet janë Dior, koleksioni Cruise 2018 dhe kushtojnë $1,590.

Gjithashtu ajo kishte vesh nji bluzë dhe nji palë pantallona të thjeshta, të zeza.

Dukej mirë, por jo aq sa për me i pasë zili, për të mos thanë që ishte nji veshje e zakonshme dhe e arritshme edhe për shumë njerëz të tjerë, që nuk kanë pozicionin e saj.

 

Shperndaje në: