Avdullah Hoti godet me këtë deklaratë lidhun me Demarkacionin

Avdullah Hoti

Shefi i grupit parlamentar të LDK’s, Avdullah Hoti, tha se grupi i tyne mbetet unik dhe se kjo marrëveshje asht në të mirë të qytetarëve.

Ai tha se atyne iu vjen keq që koalicioni qeverisës ende s’i ka numrat. Hoti tha se asht mirë që nji parti që e ka kundërshtue asht mbushë mend.

Hoti tha se nesër duhet me votue marrëveshjen e Demarkacionit.

Hoti tha se edhe raporti i Bulliqit edhe aneks marrëveshja janë ba me jau ruejt ftyrën kryeministrit.

Shperndaje në: