Zbuloni se çka thuhet në librin për portretin e Hashim Thaçit (video)

320 faqe për Hashim Thaçin e Kosovën shkruejtën Roger Boyes dhe Suzy Jagger.

Në librin “Shtet i Ri, Burrështetas Modern” këta kanë përshkrue rrugëtimin jetësor të tash Presidentit kosovar.

Për Thaçin, kanë fol edhe Joe Biden, Madeliene Albright e George Robertson.

 

Shperndaje në: