Kjo çikë deshet krejtësisht cullak para 6.1 milionë ndjekësve! (kujdes, video +18)

Ajo punon shumë me e ruejt fizikun e saj të pabesueshëm dhe Charlotte Crosby nuk ngurroi t’i zbulonte krejtësisht kthesat e saj bombastike.

Ylli i showbizit ndau nji video për 6.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqet krjetësisht cullak.

Happy hump day ☺️

A post shared by Charlotte Letitia Crosby (@charlottegshore) on

Shperndaje në: