Përplasen ‘keq’ në Kuvend Pacolli e Lekaj

Ministri i Punëve të Jashmte, Behgjet Pacolli dhe Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj duket se kanë pas nji konfrontim në mes vete.

Përderisa po pritet me nisë seanca për Demarkacionin, Pacolli asht ngrit nga vendi i tij dhe asht afrue te Lekaj ku kanë diskutue me tone të nalta mes vete, raporton Televizioni Rrokum nga Kuvendi.

 

Rrokum mëson se Pacolli i asht drejtue me tone të nalta Lekajt, tue i thanë se kanë premtue por kanë deshtue.

 

Shperndaje në: