Kjo asht shokante, tufa e luanëve sulmon kerrin me fëmitë mbrenda (video)

Ky asht momenti i tmerrshëm kur kerri i nji grueje sulmohet nga nji tufë luanësh.

Ngjarja u regjistrue në nji park safari në Britaninë e Madhe.

Abi Tudge ishte me nji mikeshë dhe dy fëmitë e saj në park.

Por ajo nuk e kishte imagjinue se kerri i saj Hyundai i-30 kishte m’u sulmue në atë mënyrë.

Ata mbetën në kerr për ma s’pakti 50 minuta.

Më pas autoritetet e parkut i larguen luanët.

Abi tha se ata mbetën të shokuem.

Kurse zyrtarët e parkut thanë se asnji person nuk ishte i rrezikuem.

 

Shperndaje në: