Sot protesta para Kuvendit: Votojeni Demarkacionin!

Mbas dështimit  të perpjekjeve me i ba votat per votimin e Marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi, sot ne nisje të vazhdimit të seancës ka me pase protesta para Kuvendit, ku kërkohet nga deputetët me u ratifikue dhe votue Marreveshja.

Qytetaret ne protestë i ka thirre Fondacioni i Kosovës për Inovacion, dhe pritet se ka me pase shume qytetare qe kane me dale me ja dergu mesazhin Kuvendit: Votojeni Demarkacionin!

Shperndaje në: