Asnji deputetë në Kuvend, seanca mundet m’u shty për javën e ardhshme?

Dje dështoi seanca e jashtëzakonshme për Demarkacionin, e si duket pritet me dështue edhe sot.

Tashma ora shënon 10:00 dhe askush nga deputetët nuk ka shkue në sallën e Kuvendit.

Lajmi.net merr vesh se Kryeministri Ramush Haradinaj asht në mbledhje me Grupin Parlamentar të AAK’s.

 

Shperndaje në: