Haradinaj dhe disa deputetë shkojnë në Kuvend

Sot asht parapa seancë e jashtëzakonshme për Demarkacionin.

Mbas takimit me Grupin Parlamentar të AAK’s, Kryeministri Ramush Haradinaj ka mbërri në Kuvend, së bashku me disa deputetë të AAK’s.

Siç raporton gazetari i Televizionit Rrokum nga vendi i ngjarjes, në Kuvend janë edhe disa deputetë të Vetëvendosjes.

 

28342191_1856808207703752_1487425918_o28343262_1856808131037093_557885822_o-128343050_1856808087703764_746178870_o28343262_1856808131037093_557885822_o28450250_1856808087703764_746178870_n

 

Shperndaje në: