Hoti: LDK e voton Demarkacionin vetëm pa raportin e Bulliqit

Avdullah Hoti, shef i Grupit Parlamentar te AAK’s ka thane se LDK nuk pranon qe ne marreveshje m’u fute edhe raporti i zotni Bulliqit.

Ai ka thane se i kane 27 deputet dhe se jane ne gjendje me votue Demarkacionin pa raportin e Bulliqit.

Hoti komentet i bani ne hollin  e Kuvendit ku pritet m’u mbajt seanca sot.

 

 

Shperndaje në: