Ky asht vendimi i Interit për trajnerin Spalletti

Interi nuk ka ndërmend me e humb Luciano Spallettin.

Besimin ndaj trajnerit e ka konfirmue Administratori i Deleguem i ekipit zikaltër, Alessandro Antonello, në nji intervistë të dhanë për mediat italiane.

Drejtuesi italian ka theksue se 58-vjeçarit nuk i ka mungue asnjiherë mbështetja nga ana e shoqnisë dhe diçka e tillë do të mbetet e pandryshueshme edhe në të ardhmen.

Shperndaje në: