Shorti i Europa League: Këto janë komplet ndeshjet

europa league

Europa League ka tërheqë shortin për fazën tjetër të garës.

Kryendeshja ka me qenë në mes Milanit dhe Arsenalit

Lazio – Dinamo Kiev

Leipzig – Zenit St Petersburg

Atletico Madrid – Lokomotiv Moska

CSKA Moska – Olympique Lyon

Olympique Marseille – Athletic Bilbao

Sporting Lisbon – Vitoria Plzen

Borussia Dortmund – Salzburg

Milan – Arsenal

Shperndaje në: