E pabesueshme: Kcen prej katit 24 dhe…(video)

jumper-stokholm

Nji person kcen prej katit 24 te nji ndertese ne Stokholm te Norvegjise dhe – pshton gjalle!

Kjo mrekulli i ka ndodhe nji djali te ri qe ka dashte me mbete anonim.

Rrokaqielli ka qene i nalte 75 metra, dhe ai kishte vendose me kcye prej majes. Mirepo, i ndodhe nji fat i keq dhe parashuti nuk i hapet…

Për habinë e të gjithëve,  ai pati fatin qe me disa plagë të vogla dh shume dhimbje me pshtue dhe asht jashte rrezikut per jetën.

Shperndaje në: