Çika e fitnesit, këto forma seksi asnjiherë s’i keni pa! (foto +18)

Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njana i len të gjithë gojëhapun me format e saj të trupit.

Me trupin e saj të përsosun dhe me nji pamje të mrekullueshme, kjo trajnere e fitnesit asht nji qenie e përsosun për me pa.

Nji nga modelet ma seksi asht padyshim Amanda Lee.

E hollë por me nji trup seksi, Amanda ju len gojëhapun.

Ajo ka ma shumë se 11 milionë ndjekës në Instagram dhe dy fotografitë e fundit që ajo ka publikue, kanë çmend krejt.

Mos i huqni ato.

 

 

 

Shperndaje në: