Zv.ministri i famshëm – deputetëve: S’keni qare pa e votue Demarkacionin (foto)

Mbas arritjes së marrëveshjes për ratifikimin e Demarkacionit ka reague zavendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj.

Ai në nji postim në Facebook ka shkrue se Demarkacioni asht vonue, por tash deputetët nuk kanë qare pa e votua atë.

 

Postimi i Dedajt

 

Tregoni drejte qytetarve!

– te fala nga Gjakova!

Mos u lavderoni per demarkacionin, vetem sa e keni vonu kot,keni demtuar partneritetin me miqte dhe imazhin e Kosoves,per mendje te madhe e perfitime meskine personale e partiake, se nuk keni qare pa e votuar!


 

Shperndaje në: