Modelja super seksi që po don m’u ba “çika” e Botnorit 2018 (kujdes, foto +18)

Ekaterina Enokaeva, asht nji tjetër bukuri ruse, që ka mahnitë me format e saj.

27-vjeçarja ndiqet nga rreth 1 milion fansa në Instagram, ndërsa nuk e ka mohue se synon me qenë pikërisht ajo ‘muza’ e Botnorit 2018.

“Gjithçka asht e mundun, por për momentin po e shijoj shumë punën time si modele. Gjithashtu po baj kurs kcimi dhe muzike”- ka thanë “rivalja” e Irina Shayik./Rrokum.TV

Shperndaje në: