Reagon Sali Berisha për vrasjen e Elton Çiços

saliberisha.jpg

Ish-Kryeministri i Shqipnisë Sali Berisha, e akuzoi Qeverinë e Shqipnisë tue e quejte – organizatë kriminale, jo për here të parë.

Berisha shkruejti në rrjetin social Facebook për vrasjen e Elton Çiços, që ndodhi mbramë në nji lokal te stadiumi “Dinamo”, ku u vra në mes të dëshmitarëve.

Ai ironizoi me ministrin e Mbrendshëm, Saimir Tahiri.

Qeveri organizate kriminale!!

Saje qorri:
Elton Çiçon e vrane se duhej vrare, ishte trafikant, vrases etj etj. Prandaj dhe:
Vrasesin e nisem me pushim ne drejtim te paditur. Kurse hjeksin, pas terapise me psikolog do ta shperblejme jo ne por pala qe u hakmor! Qeveri organizate kriminale. Sb”, shkruejti Berisha.

Shperndaje në: