Zhduket Donjeta Avdijaj nga Peja, familja apelon për ndihmë nga qytetarët

18 vjeçarja Donjeta Avdijaj nga Peja, asht zhduk të Premten rreth orës 11 e 30.
Siç njoftojnë familjarët, Donjeta, ishte nis për me ndjek kursin e Gjuhës Gjermane, dhe që nga dita e Premte, ma nuk asht lajmërue.

Simbas familjarëve, Donjeta kishte të veshun xhinse, çizme të zeza dhe pallto të lëkurës, gjithashtu dhe çantën e shkollës.

Familja Avdijaj, apelon të gjithë qytetarët, nëse kanë ndonji informatë, m’u lajmërue në numrin e telefonit: 049-758-266.

 

Shperndaje në: