A keni pa seks me kerr 100 km/h, shihni ku ndodhi ky fenomen (video +18)

Të gjithë i pëlqejmë aventuarat, por ajo e nji çifti argjentinas duket se ka kalue përtej imagjinatës.

Ata janë filmue teksa kryenin marrëdhanie seksuale në kerr gjatë kohës që partneri ishte tue drejtue kerrin me shpejtësinë mbi 100 km/h.

Ngjarja asht filmue në Argjentinë nga kerret e tjera që ishin tue udhëtue në autostradën që lidh Buenos Aires me Bolivinë.

Mesa duket çifti nuk ka prit për me shkue në shtëpi apo hotel dhe kanë vendos me marrë përsipër çdo ‘rrezik’ të mundshëm.

Por, sikur të mos mjaftonte kjo, sikurse duket edhe në video djali i cili ka pa se dikush po e filmonte ka ba nji gjest aspak të këndshëm.

Në video shihen që vajza asht ulë mbi shoferin, tue i zanë totalisht pikëpamjen dhe tue u ba kështu burim aksidenti.

 

Shperndaje në: