S’ban pa e pa, kjo bukuroshe ka me ju ‘tranue’ sonte (foto +18)

Ylli i “Towie” Amber Turner ka tregue format e saj seksi pas intervenimeve të saj në të mbasme derisa ka pozue me foto seksi gjatë pushimeve të saja në Dubai.

Ajo ka gjet nji formë tjetër të jetës dhe asht e lumtun mbasi ju fut briskut për me rregullue gjoksin dhe të pasmet e saj.

E në pushime duke tanësisht e lumtun derisa ka pozue me bikini dhe ka reklamue format e saj seksi këtë javë.

Ylli 24 vjeçar i Towie e banë këtë paraqitje seksi për të na tregue se sa seksi asht ajo.

 

 

Shperndaje në: