Kim vjen e ‘zjarrtë’ gaboni nëse i huqni këto poza superseksi (foto +18)

Kim Kardashian ka ba atë që din ma së miri.

Bukuroshja asht paraqit kësaj here shumë seksi në revistën e njoftun ‘Elle’ ku ka diskutue se si asht me qenë nanë e nji vajze e cila ka lind përmes nji nane surrogate, dhe pse burri i saj ka nevojë për “vëmendje” ma të madhe.

E për me qenë nanë dhe për punën e saj, Kim Kardashian ka folë në nji intervistë të gjatë për revistën e njoftun ‘Elle’, ku ka fol për karrierën, fëmiun nga nji nanë surrogate dhe planet e saj për me zgjanue familjen e saj.

Mbasi ka fol për atë se si ajo dhe burri i saj Kanye zgjodhën gjininë e fëmiut së tyne të tretë.

Pasanikja asht shpreh edhe për ndonji fëmijë të katër tue shtue se ka me qenë pak sfiduese për me vendos për këtë gja.

 

 

Shperndaje në: