Kqyreni qysh rrxohet Lavrov para se me mbajt nji fjalim! (video)

Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergei Lavrov, derisa po ngjitej në skenë me mbajtë një fjalim në forumin “Rusia – vendi i mundësive”, në nji moment u pengue dhe u rrxue para qinda të pranishmëve.

Lavrov duket se nuk e kishte vërejtë nji shkallë derisa po ngjitej në skenë, dhe kështu u pengue dhe përfundoi n’tokë.

Shperndaje në: